Wat een drukte afgelopen week bij DHSC. Z’n 80 kinderen waren op van de zenuwen. Ze konden niet wachten op Sint en Piet. Samen met DJ Jerrol en Discopiet hebben ze een mooi feestje gebouwd. Wat Sint natuurlijk absoluut niet wilde missen dus kwam maar even voorbij om deel te nemen aan dit grote feest. Uiteraard had hij natuurlijk zijn pieten opdracht gegeven om mooie cadeau’s voor de kinderen mee te nemen, met een mooi gedicht voor elk team. Kortom het dak ging eraf. De Sint had voor alle kinderen nog een extra verassing en had er voor gezorgd dat Wesley Sneijder ook van de partij was. Daarna nog een mooie foto met z’n alle en feesten…..

Wij willen graag iedereen bedanken die geholpen heeft. DJ Jerrol, MJ Horeca & Sint en Piet bedankt namens alle kinderen en de activiteitencommissie.

Jeugdbestuur

Ga terug