Update: we verlengen het tot einde van de week geen trainingen.

Nederland heeft te maken met een hittegolf. De temperatuur blijft, afgaand op de verwachtingen, de komende tijd hoog, waarbij de grens van 30 graden al ruim is doorbroken. Daarom hebben wij besloten (ook na aanleiding van een artikel van de knvb) dat er deze week geen trainingen zal gaan plaats vinden voor de jeugd t/m woensdag. Woensdag zullen wij u verder informeren hierover.

Zeker voor kinderen is het extra lastig om zich aan te passen aan het warme weer. Stof die niet goed ademt plakt tegen je huid, houdt zweet en warme lucht vast. Dat wil je juist voorkomen. Tevens voelen de temperaturen op een kunstgrasveld nog warmer aan dan op gewoon gras. Wij begrijpen dat het niet voor iedereen leuk is maar hopen op uw begrip. Gezondheid van uw kind is onze hoogste prioriteit.

 

 

Ga terug