“Het kabinet besloot vorige week om met ingang van 25 september de 1,5 meter afstand los te laten. In plaats daarvan moet iedereen van 13 jaar en ouder een coronatoegangsbewijs hebben om onder meer bioscopen, theaters en horeca in te komen.

Sportkantines vallen onder de horeca. Voor het afhalen van eten en drinken in kantines wordt nu een uitzondering gemaakt, mits de sportverenigingen een deel van hun kantine afbakenen voor bezoekers die willen zitten. Zij moeten dan wél gecontroleerd worden. Dat geldt ook voor sporters als hun sportbeoefening in een horecagelegenheid plaatsvindt, zoals darts of biljarten.” (Telegraaf)

Wij als DHSC verwachten dat bezoekers van de kantine zelf hun verantwoordelijkheid nemen en dat ze bij betreden van de kantine toestemming verlenen om gecontroleerd te worden door middel van de Coronacheck-app.

Bij voorbaat dank voor uw begrip.

Ga terug